Projekty w programach SolidWorks, Solid Edge i Inventor to z pewnością olbrzymie wyzwanie, z którym wielu studentów ma spore trudności. Jeśli jesteś jednym spośród nich i interesuje Ciebie profesjonalne wsparcie najlepszych ekspertów to zgłoś się do nas!

Jesteśmy legalnie działającą firmą, która specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych wzorów prac dyplomowych. Oprócz tego tworzymy zaawansowane projekty w programach Solid Edge, SolidWorks oraz Inventor. Na przestrzeni lat stworzyliśmy dziesiątki projektów na potrzeby prac z kierunku Mechanika i Budowa Maszyn oraz innych kierunków. Na tym polu mamy wieloletnie doświadczenie oraz liczne sukcesy.

Projekty w programach SolidWorks, Solid Edge i Inventor stanowią naszą mocną stronę.

Możemy dla Ciebie przygotować profesjonalny projekt w programie Solid Edge, SolidWorks bądź Inventor. Do jego tworzenia zaangażujemy ekspertów zatrudnionych w naszej firmie, którzy posiadają olbrzymie doświadczenie w tworzeniu tego typu projektów. Gwarantuje to, że projekt ten będzie zarówno stał na wysokim poziomie merytorycznym, jak i będzie on unikatowy. Niezależnie czy Twój kierunek to Mechanika i Budowa Maszyn, czy też inny kierunek, napisz lub zadzwoń do nas, a na pewno omówimy szczegóły przyszłej współpracy!

Skontaktuj się z nami!

Telefon: +48 22 230 2369
e-mail: biuro@sprytnabestia.pl
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godz. 09:00 – 17:00